Facebook Twitter YouTube Vimeo Instagram
Magnetic News

Nizozemské duo Blasterjaxx vypustilo před pár dny do světa dlouho očekávané EP s příznačným názvem XX Files, které obsahuje osm nových skladeb. V každé z nich do puntíku dostáli svého jména a nabízejí vysoce adrenalinový big room, jak jsme u nich zvyklí. Do České republiky se Blasterjaxx vrátí 5. května 2017 coby headlineři MAGNETIC Festivalu.

Blasterjexx - XX Files (full EP, 2017) /  https://youtu.be/LkBlwJwyQ3E

Nejnavštěvovanější klubová tour v ČR v těch nejlepších domácích klubech!Poslední volné termíny pro rok 2017 rezervujte na clublife@magneticfestival.com

Zručný bubeník z muzikantské rodiny, který se věnoval rapu a postupně se přesunul k tvorbě instrumentální hudby. Taková je stručná průprava člena Barong Family, který si říká CESQEAUX [Sesko], jehož cit pro (nejen) trapové beaty oslovil před dvěma lety Yellow Claw a bez váhání ho vzali mezi sebe, což dokazuje hned šest společných skladeb za posledních pět let. Zázemí „barongu“ mu přineslo možnost nejen spolupracovat s umělci jako Kayzo, Wiwek, San Holo, Mightyfools nebo NGHTMRE, ale také se brzy dostalo na studiová sezení s Davidem Guettou, Martinem Garrixem nebo Afrojackem.

To, že začínal nejdříve jako producent, jehož zvuk je jiný a po technické stránce velmi propracovaný,...

V rámci MAGNETIC Festivalu bude Kryder po D.O.D dalším producentem, který nám přiblíží současnou taneční scénu britským pohledem. Chris Knight patří ke generaci, která se hrdě hlásí k odkazům svých vzorů (Axwell, Tiësto, Carl Cox, Sasha, John Digweed apod.). Přestože už je to pěkná řádka let, kdy se poprvé postavil za gramofony Technics (ve 14 letech), tak do dnes vstřebává to nejlepší z klubové scény a snaží se to zužitkovat ve vlastní produkci. Od roku 2010 má na kontě více jak 35 singlů a remixů a v letech 2015 a 2016 získal celkem 4 nominace v rámci IDMAs.

Mohlo by se zdát, že když už vydáváte své skladby na Axtone Records, Size Records, Protocol Recordings nebo ...

Sestry Miriam a Olivia Nervo již téměř deset let dokazují, že jejich všestranný talent vládne taneční scéně a titul „Women of EDM“ je naprosto na místě. Ať už vystupují na největších festivalech světa, produkují hudbu, píšou k ní texty, režírují hudební videa nebo zpívají, vždy to vzbuzuje nebývalý zájem. Aby také ne, když autorsky stojí nejen za svými hity, ale také se podílejí na tvorbě umělců jako Ke$ha, Ashley Tisdale, The Pussycat Dolls, Kylie Minogue, Britney Spears, Kelly Rowland, Afrojack, Armin Van Buuren nebo David Guetta. Právě David Guetta jim může vděčit za hit When Love Takes Over, který byl oceněn cenou Grammy.

Psaní skladeb pro jiné umělce bylo jejich prvním vykročením k vlastní hudební kariéře. ...

Skvělé německé duo Jewelz & Sparks přijede 5. května 2017 do Prahy na MAGNETIC Festival potvrdit, že kvalitní electro / big room / progressive house nemusí být pouze výsadou producentů ze země tulipánů.  

Jeden v mládí ovlivněn hip hopem devadesátých let – druhý rock’n’rollem a jazzem. Oba se...

Nejlepší portugalský producent a dj vystoupí 5. května 2017 v Praze v rámci další edice MAGNETIC Festivalu, kam se vrací po roce a půl od své premiéry v ČR.

Kariéru začal před 12 lety v lisabonských klubech a v té době vzhlížel k umělcům jako Martin Solveig, Steve ...

Další edice MAGNETIC Festivalu proběhne 5. května 2017! Nejlevnější vstupenky je možné zakoupit již od 19. 12. 2016 za 790 Kč, VIP All Inclusive pak za 2.500 Kč. Prodej startuje v 10:00 na www.ticket61.com