Facebook Twitter YouTube Vimeo Instagram Spotify
Magnetic News

Thijs Westbroek patří k nastupující generaci producentů, kterou reprezentují patří např. Curbi, Mike Williams, Jonas Aden, Trobi, Mesto a další, kteří našli recept, jak osvědčené producentské postupy posunout opět o něco dál a přetavit v melodie, které oslovují nové a zejména velmi mladé publikum. Termín „progressive“ je ve spojitosti s jejich tracky rozhodně na místě  a pokud jste navštívili letošní ADE, tak jste na ně mohli narazit téměř na každém rohu. Nechyběl mezi nimi ani rodák z Eindhovenu, který vystupuje pod aliasem Brooks a v rámci ADE také představil již druhý společný track s Martinem Garrixem s názvem Boomerang.

Nemá moc smysl pátrat v minulosti a hledat rok, který byl pro Thijse zlomový, protože právě letos vydal ...

Kapacita festivalu je z 50% vyprodána! Vstupenky zakoupíte na www.ticket61.com a také v síti Ticketpro na www.ticketpro.cz a na všech kamenných pobočkách po celé ČR.

Pozadí ve všech variantách ke stažení zde ➡ http://bit.ly/m12wall  

Zki & Dobre patří k těm, kteří mají velký podíl na taneční scéně, jakou jí nyní známe. Objevili a pomohli mnoha holandským talentům, kteří nyný vévodí předním příčkám DJ Mag Top 100 Djs, ale sami nikdy netoužili po velké slávě. Za 20 let vydali nebo se podíleli na produkci téměř 200 skladeb (nejen jako Chocolate Puma) a jejich producentský um je rozhodně stále velmi progresivní. 

Další edice MAGNETIC Festivalu proběhne 15. prosince 2017! Nejlevnější vstupenky je možné zakoupit již od 8. 5. 2017 za 790 Kč, VIP All Inclusive pak za 2.500 Kč. Prodej startuje v 10:00 na www.ticket61.com