Facebook Twitter YouTube Instagram Spotify
Magnetic News

Francouzský producent a zakladatel labelu Confession se poprvé představí také v ČR! Dlouhé čekání na jeho premiérové vystoupení skončí 14. 12. 2018. 

Od poslední návštěvy v květnu 2016 toho stihl D.O.D vydat opravdu mnoho. Jsme moc rádi, že se jeden z nejlepších britských producentů vrací na festival, kde zároveň navštívil ČR poprvé. 

Švédský producent KAAZE dlouhou dobu pouze produkoval a až na vyjímky téměř nevystupoval. Od půli roku 2018 se však vše mění a své skladby bude prezentovat také na nejzásadnějších tanečních festivalech, mezi které si v rámci Evropy vybral též MAGNETIC Festival.

Prosincový Magnetic Festival chystá pro návštěvníky další zajímavou premiéru. Přestože jméno producenta CIDa rezonuje na taneční scéně zejména poslední dobou se skladbami I Miss You a Sweet Memories, na zámořské scéně patři již k velmi etablovaným producentům a je brán za velmi uznávaného zvukového inženýra, se kterým je čest spolupracovat.Jedná se o náhradní termín za původně plánované vystoupení v květnu 2018, které muselo být ze zdravotních důvodů zrušeno. 

První společný track s Don Diablem vydal už v roce 2013 ještě na Protocol Recordings, tedy ještě o dva ...

Každý, kdo dnes uctívá bass house, musel dříve či později narazit také na nizozemské duo MOKSI, které patří momentální k nejžádanějším umělcům (nejen) v tomto stylu. Samir a Diego se vrátí na Magnetic Festival 14. prosince 2018, kde odehrají jediné vystoupení v rámci ČR do konce tohoto roku.  

Oba se potkali před 11 lety na hudebním festivalu, kde Samir vystupoval jako DJ a Diego jako MC – každý sám za sebe. ...

Předprodej začíná 14. května od 10:00 za 790 Kč (základní vstupné) a 2.490 Kč za VIP All Inclusive vstupenky. Vstupenky zakoupíte na www.ticket61.com a v síti Ticketpro.