Facebook Twitter YouTube Instagram Spotify
Magnetic News

Květnový Magnetic Festival chystá pro návštěvníky další zajímavou premiéru. Přestože jméno producenta CIDa rezonuje na taneční scéně zejména poslední dobou se skladbami I Miss You a Sweet Memories, na zámořské scéně patři již k velmi etablovaným producentům a je brán za velmi uznávaného zvukového inženýra, se kterým je čest spolupracovat.

První společný track s Don Diablem vydal už v roce 2013 ještě na Protocol Recordings, tedy ještě o dva ...

V České republice poprvé vystoupí jeden z nejlepších australských producentů, bez kterého by melbournská taneční scéna určitě nebyla dostatečně „bouncy“ a temný psytrance tak chytlavý. Právě tyto a další styly jako progressive house nebo minimal Will Sparks mistrně kombinuje ve své aktuální produkci, kterou hudební kritikové označují jako „Sparksound“. Sami se o tom můžete přesvědčit 11. května 2018 v Praze v rámci třinácté edice Magnetic Festivalu.

Sám Will tvrdí, že to nebyla chyba, když zanechal školy, aby se mohl naplno věnovat hudbě, u které by prý ...

Ikony elektronické taneční scény a jedni z nejžádanějších producentů současnosti míří poprvé od rozpadu Swedish House Mafia do Prahy. Duo Axwell Λ Ingrosso vystoupí 11. května 2018 v rámci MAGNETIC festivalu, jehož pořadatelé promění výstavištní halu s kapacitou až deset tisíc návštěvníků v obří taneční klub s tou nejmodernější audiovizuální technikou. Během deseti hodin se představí celkem 8 zahraničních umělců.

Málokdo by v roce 2013 čekal, že by se producenti Axwell a Sebastian Ingrosso po rozlučkovém tour slavného ...